У KHARKIV PALACE ВІДБУВСЯ “СТУДЕНТСЬКИЙ БАЛ”

2 грудня 2021 року у Kharkiv Palace відбувся “Студентський бал”, яке організувало управління зі справ сім’ї та молоді Департаменту зі справ сім’ї, молоді та спорту. У заході взяли участь представники 18 ЗВО м. Харкова. Вже стало традицією брати участь в такому грандіозному шоу. Від нашого університету було представлено 10 пар, до фіналу дійшло 8. Три місяці йшли інтенсивні репетиції (в тому числі і на базі нашого університету). Темою команди, в яку війшли Інститут культури, Юридична академія,  Педагогічний університет та Державний біотехнологічний університет, стала хореографічна постановка “Аліса в країні чудес”. Хлопці та дівчата підійшли до участі у заході дуже відповідально: було взято на прокат театральні костюми, зроблені сценічні зачіски та грим. Наші артисти виступали першими. Яскрава та незабутня феєрія танцю у постановці Еліни Самойлової стала кращою з п’яти постановок. На святі були присутні: проректор університету –  Михайлов Валерій Михайлович з дружиною, декан факультету лісового господарства, деревооброблювальних технологій та землевпорядкування – Суска Анастасія Анатоліївна, художній керівник і фахівець сектору виховної роботи навчального відділу – Кірюхіна Маргарита Олександрівна та Скрипка Ольга Іванівна. В кінці заходу пройшло нагородження королев та королів “Студентського балу”, де від нашого університету королевою та королем стали – Анна Калюжна та Ілля Губарев.