Участь студентів в науковій роботі

В рамках вивчення дисципліни «Методологія наукових досліджень і академічна доброчесність», здобувачі факультету економічних відносин і фінансів ДБТУ спеціальності «Облік і оподаткування» ОР «Магістр» (першого року навчання), з метою апробації результатів наукових досліджень, беруть активну участь у міжнародних науково-практичних конференціях, організованих науково-видавничим центром Sci-conf.com.ua:

1) Єлизавета Король – «Modern Scientific Research: Achievements, Innovations And Development Prospects», 25-27 вересня2021 р., Берлін, Німеччина;

2) Марія Курганська – «Modern Directions Of Scientific Research Development», 28–30 вересня 2021 р., Чикаго, США;

3) Віталіна Дроб’язко – «Innovations And Prospects Of World Science», 6-8 жовтня 2021 року, Ванкувер, Канада.

Опубліковані тези доповідей є чудовою апробацією матеріалів майбутніх кваліфікаційних робіт. Набуваємо разом навичок використання різних наукових методів дослідження, дотримання принципів академічної доброчесності і застосовуємо їх на практиці. Апробація визначає успіх дослідження!

Валентина ЯРОВА,
к.е.н., доцент кафедри обліку, аудиту і оподаткування