УДОСКОНАЛЕННЯ ВИКЛАДАЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

В останні роки, а особливо роки пандемії викладачі все більше приділяють увагу організації дистанційної форми навчання, а також і розробці критеріїв оцінювання знань студентів. В рамка цього процесу викладач кафедри менеджменту, бізнесу і адміністрування к.е.н., доцент Юлія Сагачко взяла участь у вебінарі “Оцінювання студентів: заохотити, а не знеохотити”, який відбувся 8 грудня у межах серії вебінарів Британської Ради “Сучасні підходи до викладання”. На вебінарі були розкриті теми урізноманітнення оцінювання студентів під час пандемії та як оцінювати студентів в дистанційному форматі. Було дуже багато корисних порад, в тому числі, одна з головних це залучення студентів до створення критеріїв оцінювання та самого процесу і стимулювати відгуки від проведеного оцінювання.