Українські обереги для захисників

11 жовтня на базі Державного біотехнологічного університету, в межах проєкту «Душа народу. 100 років української народної пісні на поштовій листівці», який реалізується за підтримки Українського культурного фонду, відбувся майстер-клас із виготовлення українських оберегів-мотанок для захисників України.

У майстер-класі взяли участь здобувачі Державного біотехнологічного університету та Харківської державної академії культури. Під час зустрічі учасники мали змогу ознайомитися з традиційною технікою виготовлення вузлової ляльки-оберегу.

На заході виступила бандуристка Юлія Базілєва, студентка Харківської державної академії культури, створивши відчуття занурення у народну культуру та традиції.

Створені обереги ми подаруємо нашим захисникам, які зараз знаходяться на лікуванні, а також передамо їм буклети з QR-кодом – посиланням на аудіозаписи українських пісень часів козацької та стрілецької звитяги.

#ДБТУ  #БІОТЕХ