Університетське життя студентів

Університет – це місце, в якому людина проявляє свої приховані резерви й починає самореалізацію. Вже з першого дня Державний біотехнологічний університет після привітань поважних гостей з Днем знань  запропонував нашим студентам проявити себе  на неофіційній частині Посвяти у студенти, взявши участь в конкурсах, що були підготовлені кращими ведучими.

Протягом тижня здобувачі першого та старших курсів не тільки поринули з головою у навчання, але й тісно контактували зі своїми кураторами та деканами, що організували зустрічі, на яких були обговорені важливі питання та проведені вправи на знайомство. Особливо важливі ці зустрічі для першого курсу, що тільки починає свій шлях у вищій школі. Вони жваво ділилися історіями про себе, своїми захопленнями та планами. Також куратори ознайомили першокурсників з правилами поводження в Університеті та з організацією освітнього процесу, з їх правами та відповідальністю, а також ініціювали розподілення обов’язків в групах першокурсників.