УВАГА! ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ УНІВЕРСИТЕТУ

1 березня об 11.00 відбудеться засідання Вченої ради Університету.

Порядок денний:

1. Представлення до вчених звань науково-педагогічних працівників університету.

1. До вченого звання професора:

• Федак Наталю Василівну, професора кафедри харчових технологій в ресторанній індустрії;
  • Олійник Світлану Георгіївну, професора кафедри технології хлібопродуктів і кондитерських виробів.

2.  До вченого звання доцента:

• Колєсніка Івана Васильовича, доцента кафедри тракторів і автомобілів;
  • Рибалка Івана Миколайовича, доцента кафедри сервісної інженерії та технології матеріалів в машинобудуванні імені О.І. Сідашенка;
  • Пахучого Андрія Миколайовича, доцента кафедри оптимізації технологічних систем агропромислового виробництва;
  • Віннікову Вікторію Вікторівну, доцента кафедри менеджменту, бізнесу і адміністрування.

Доповідає: вчений секретар Головань Л.В.

2. Обговорення та затвердження Плану роботи вченої ради ДБТУ на друге півріччя 2021-2022 навчального року

Доповідає: заступник голови вченої ради, проректор з наукової роботи Михайлов В.М.

3. Організація наукових досліджень в університеті: стан, проблеми та перспективи.

Доповідає: проректор з наукової роботи Михайлов В.М.

4. Затвердження тематичного плану держбюджетних науково-дослідних робіт на 2022 рік.

Доповідає: проректор з наукової роботи Михайлов В.М.

5. Обговорення та затвердження освітніх та освітньо-професійних програм, навчальних планів на 2022-2023 навчальний рік за спеціальностями та освітніми ступенями – бакалавр, магістр денної та заочної форм навчання.

Доповідає: проректор з НПР Серік М.Л.

6.Різне.

Місце проведення: вул. Алчевських, 44 (актова зала, 3-й поверх)

Час: 11:00

Захід відбудеться з дотриманням карантинних обмежень.