ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ДЕРЖАВНОГО БІОТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

28 жовтня 2021 року об 11-00 в актовій залі відбудеться засідання вченої ради Державного біотехнологічного університету.

Посилання для дистанційної участі: https://zoom.us/j/96248339154?pwd=Rm9WdzVhWC9FVnFLV3BtZHR0SUx6UT09 (тільки для членів вченої ради університету, які знаходяться на самоізоляції та дистанційному режимі роботи у зв’язку з карантинними обмеженнями COVID-19)

засідання вченої ради Державного біотехнологічного університету

1. Обговорення і затвердження плану роботи вченої ради ДБТУ на І семестр 2021-2022 навчального року.
    Доповідач: заступник голови вченої ради Михайлов В.М.
  1. Підведення підсумків І єтапу конкурсного відбору проектів фундаментальних та прикладних наукових досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок, виконання яких розпочнеться у 2022 році за рахунок коштів державного бюджету України за бюджетною програмою «Наукова та науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ» та рекомендації щодо надання проектів до Міністерства освіти і науки України для проходження другого етапу конкурсного відбору.
    Доповідач: проректор з наукової роботи Власенко Т.А.
  1. Затвердження тем дисертацій здобувачам третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти та докторантам.
    Доповідач: проректор з наукової роботи Власенко Т.А.
  1. Завдання щодо покращення профорієнтаційної роботи серед абітурієнтів для формування контингенту здобувачів вищої освіти..
    Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії Скофенко С.М.
  1. Затвердження положень щодо забезпечення освітнього та науково-дослідного процесів.
    Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Алфьоров О.І.
  1. Представлення до вчених звань науково-педагогічних працівників університету.
    Доповідач: перший проректор, вчений секретар Красноруцький О.О.