ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З РЕОРГАНІЗАЦІЇ ХНТУСГ, ХДУХТ, ХДЗВА ТА ХНАУ ІМ. В.В. ДОКУЧАЄВА

21 жовтня 2021 року відбулося чергове засідання комісії з реорганізації ХНТУСГ, ХДУХТ, ХДЗВА та ХНАУ ім. В.В. Докучаєва створених на виконання Наказу МОН України № 689 від 18.06.2021 року «Про утворення Державного біотехнологічного університету», Наказу МОН України № 717 від 25.06.2021 року «Про внесення змін у додатки до наказу МОН від 18.06.2021 року № 689».
На засіданні були розглянуті питання щодо затвердження звітів комісій з реорганізації на період з 19.08.2021 по 24.09.2021 р., підготовки та виконання процедур публічних закупівель, укладання договорів постачання природного газу, наповнення рахунків спеціального фонду Державного біотехнологічного університету та впорядкування системи контролю оплати за навчання фізичними та юридичними особами.
Під час засідання прийняті наступні рішення:
– затвердити звіти про стан виконання заходів з реорганізації ХНТУСГ, ХДУХТ, ХДЗВА та ХНАУ ім. В.В. Докучаєва;
– взяти до уваги та активізувати роботу з підготовки та виконання процедур публічних закупівель;
– вчасно та коректно укласти договори постачання;
– організувати контроль платежів за навчання фізичними та юридичними особами у зв’язку з переведенням контингенту до ДБТУ.