ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: «ТЕХНІКИ ПРІОРИТЕЗАЦІЇ БІЗНЕС ЦІЛЕЙ ТА ЗАВДАНЬ»

2 листопада 2021 року відбулась гостьова лекція в рамках навчальної дисципліни «Організація праці менеджера». Викладач дисципліни к.е.н., доцент кафедри менеджменту, бізнесу та адміністрування Альона ПІВЕНЬ та запрошений гість проектний менеджер, scrum-мастер ІТ-компанії «Andersen» (Харків) Аліна МАКАРОВЕЦЬ  провели лекцію на тему: «Техніки пріоритезації бізнес цілей та завдань» для студентів спеціальностей 073 «Менеджмент», 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування», 075 «Маркетинг», викладачів та всіх бажаючих. Аліна МАКАРОВЕЦЬ поділилась власним досвідом застосування різних методик та технік визначення пріоритетності цілей та завдань, навела приклади планування своєї діяльності, наголосила про важливість планування в діяльності менеджера та просто мотивувала студентів до самоорганізації, самоосвіти та самовдосконалення!