ВІДКРИТА ПРОБЛЕМНА ЛЕКЦІЯ ДЛЯ АСПІРАНТІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ НА ТЕМУ «ПЕДАГОГІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ У ВИЩІЙ ШКОЛІ»

25 жовтня 2021 року за запрошенням Дніпровського державного аграрно-економічного університету  у межах програми навчальної дисципліни «Методика викладання у вищій школі та педагогічна майстерність» у віддаленому (дистанційному) режимі відбулася гостьова відкрита проблемна лекція для аспірантів та викладачів на тему «Педагогічні технології у вищій школі». Лекцію провів один з відомих фахівців у галузі педагогіки, доктор педагогічних наук, професор кафедри менеджменту, бізнесу і адміністрування Державного біотехнологічного університету (м. Харків), голова громадської організації «Науковий центр дидактики менеджмент-освіти» Віктор Михайлович Нагаєв. Віктор Михайлович розповів про змістову основу педагогічних технологій, їх історію розвитку та класифікацію. Крім того, професор поділився власним досвідом проєктування педагогічних технологій. На лекції були присутні викладачі кафедри менеджменту, бізнесу і адміністрування ДБТУ, а також студенти, слухачі психолого-педагогічних курсів ДДАЕУ. Комунікація відбулася у формі відкритого діалогу. Віктор Михайлович дав вичерпні відповіді на запитання учасників зустрічі. Він звернув увагу на наукове підґрунтя удосконалення теми дослідження, а також запросив слухачів лекції до участі у Всеукраїнській науковій конференції «Управління якістю підготовки фахівців в умовах цифрової педагогіки» (22 грудня 2021 р. – https://biotechuniv.edu.ua/nauka/konferentsiyi/).

Щиро вдячні Віктору Михайловичу за приділений час і фахову інформаційну підтримку аспірантів та викладачів!

Організатори заходу:
– від ДБТУ – кафедра менеджменту, бізнесу і адміністрування (зав. каф. Смігунова О.В.)
– від ДДАЕУ – кафедри менеджменту і права (зав. каф. Величко О.П.), філософії, соціології та історії (зав. каф. Щепова Д.Р.).