ВІДКРИТІ ПРАКТИЧНІ ЗАНЯТТЯ З ДИСЦИПЛІНИ «БІООРГАНІЧНА ХІМІЯ»

У грудні 2021 року відбулися відкриті практичні заняття з дисципліни «Біоорганічна хімія» для студентів І курсу на основі ПЗСО факультету ветеринарної медицини освітнього ступеня «Бакалавр».

Теми: «Амінокислоти» (проводила доцент кафедри фізіології та біохімії тварин Гладка Наталія Іванівна) та «Гетероциклічні сполуки» (проводила доцент кафедри фізіології та біохімії тварин Приходченко Віта Олександрівна).

На заняттях були присутні завідувач кафедри, кандидат біологічних наук, доцент Денисова О.М. та викладачі кафедри доктор біологічних наук, професор Жегунов Г.Ф. і доктор ветеринарних наук, професор Бобрицька О.М.

Проведені заняття відбулися згідно з затвердженим графіком взаємного відвідування занять викладачами кафедри.

Заняття були проведені в online-режимі з використанням платформи Google Meet, в ході якого було використано новітні засоби навчання студентів із застосуванням знань, отриманих при проходженні online-вебінару на тему «ІННОВАЦІЙНІ ФОРМИ СУЧАСНОЇ ОСВІТИ  З ВИКОРИСТАННЯМ ПЛАТФОРМ GOOGLE MEET, GOOGLE CLASSROOM».