ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ «ВИДАТНІ ПОЛЬСЬКІ ВЕТЕРИНАРИ І ХАРКІВ: ПОСТАТІ, ДОСЯГНЕННЯ, ВІДКРИТТЯ (ХІХ ‒ ПОЧАТОК ХХ СТОЛІТТЯ) ДО 170-РІЧЧЯ ВИЩОЇ ВЕТЕРИНАРНОЇ ОСВІТИ НА СХОДІ УКРАЇНИ»

17 листопада 2021 року об 11–00 годині на подвір’ї Державного біотехнологічного університету (вул. Алчевських, 44) з нагоди 170-річчя започаткування вищої ветеринарної освіти на Сході України відбудеться відкриття виставки «Видатні польські ветеринари і Харків: постаті, досягнення, відкриття (ХІХ ‒ початок ХХ століття) до 170-річчя вищої ветеринарної освіти на Сході України».

Її організаторами виступають: Генеральне консульство Республіки Польща у Харкові, Харківська міська рада, Архів Польської Академії Наук у Варшаві та Державний біотехнологічний університет (Музейний комплек Університету та Інститут ветеринарії і тваринництва).

Відкриття виставки відбудеться з дотриманням усіх протиепідемічних заходів.