ВІТАННЯ В.О. РЕКТОРА УНІВЕРСИТЕТУ РУСЛАНА ТИХОНЧЕНКА З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Сьогодні важливий для нашої аграрної держави день – День працівників сільського господарства! Це професійне свято багатьох людей, які з різних сторін формують  аграрну сферу – агрономів, тваринників, хліборобів, комбайнерів, механізаторів, фермерів, переробників і всіх-всіх-всіх причетних до сільськогосподарського виробництва.
Я хочу привітати сьогодні викладачів та студентів Державного біотехнологічного університету з нашим професійним святом! Саме ви забезпечуєте аграрну сферу найважливішим ресурсом – справжніми висококваліфікованими фахівцями, саме ви створюєте такі необхідні для розвитку аграрної сфери інноваційні технології, винаходи, проєкти, саме ви створюєте потужну платформу для аграрної сфери через аграрну освіту й аграрну науку!
Бажаю вам наснаги, невичерпної  енергії, нових ідей та звершень, професійної вдачі,  впевненості у завтрашньому дні, благополуччя, мирного неба та міцного здоров’я!
Руслан ТИХОНЧЕНКО,
в.о. ректора Державного