ВІТАЄМО!

21 – 22 січня у м. Запоріжжя пройшов Чемпіонат України з греко-римської боротьби U 23. Впродовж двох днів на килимах запорізького Палацу спорту “Юність” за нагороди національної першості змагались найсильніші класики з усіх куточків України. Харківськи борці завоювали п.ять медалей, 3 із котрих вибороли студенти Державного біотехнологічного університету.

За підсумками чемпіонату України наши студенти увійшли до складу збірної команди України для участі у чемпіонаті Європи, який буде проходити у березні в Болгаріі.

Вітаємо студентів нашого університету, та бажаємо наступних перемог!

I місце (130 кг.) – Михайло Вішневецький – студент 3 курсу факультету мехатроніки та інжинирінгу.

II місце (87кг.) –Руслан Конєв – студент 4 курсу факультету мехатроніки та інжинирінгу.

III місце (87 кг.) – Владислав Дягілєв – студент 1 курсу факультету управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю.

Заслужений працівник фізичної культури,
Заслужений тренерУкраїни,