Вітаємо інженерів-землевпорядників з успішним проходженням курсу підвищення кваліфікації та бажаємо плідної та цікавої роботи за фахом!

КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ СЕРТИФІКОВАНИХ ІНЖЕНЕРІВ-ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ.

Підвищення кваліфікації науковців, викладачів є обов’язковою умовою їх професійної діяльності. Але існує ряд професій різних галузей, для яких підвищення кваліфікації є невід’ємною складовою їх фахової відповідності. Серед них є фахівці спеціальності 193 Геодезія та землеустрій, а саме інженери землевпорядники, інженери геодезисти, оцінювачі землі та нерухомого майна.

Так, у травні 2023 року на кафедри управління земельними ресурсами, геодезії та кадастру факультету лісового господарства, деревооброблювальних технологій та землевпорядкування Державного біотехнологічного університету було проведено курси підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників.

02 червня 2023 р. кваліфікаційною комісією Держгеокадастру України проведено підсумковий контроль знань слухачів курсу за програмою підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників.

Трансляція підсумкового контролю знань (тестування) відбувалася в онлайн-режимі.