Вітаємо лауреатів і переможців конкурсу «Студентська весна 2024»

Завершився Харківський міський конкурс студентської художньої самодіяльності «Студентська весна 2024».

Здобувачі Державного біотехнологічного університету взяли участь у конкурсі та представили творчі роботи:

• Олександр Ільїн, студент факультету мехатроніки та інжинірингу, – номінація «Інструментальний жанр» – лауреат конкурсу;
  • Вероніка Тіхонова, студентка ННІ «Кіберпорт», – номінація «Оригінальний жанр (аніме)» – лауреат конкурсу;
  • Ігор Трюхань, студент факультету лісового господарства, деревооброблювальних технологій та землевпорядкування, – номінація «Естрадний вокал (соло)» – І місце;
  • Стас Вєнцус, студент факультету лісового господарства, деревооброблювальних технологій та землевпорядкування, – номінація «Оригінальний жанр (соло)» – І місце.

Вітаємо учасників і переможців конкурсу «Студентська весна 2024» та бажаємо нових творчих ідей, можливостей, їх втілення та перемог!

Дякуємо Ользі Скрипці та Маргариті Кірюхіній, художнім керівникам відділу виховної роботи студентів, які попри все продовжують створювати творчі номери з нашими талановитими та амбітними здобувачами!