Вітаємо переможців Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу!

За результатами Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу
«Аграрні науки та продовольство» у 2021-2022 навчальному році відзначені:

за напрямом «Агрономія»:

дипломом І ступеняКалініченко Олександр Сергійович, студент 3 курсу факультету агрономії та захисту рослин за наукову работу «Урожайність основних сільськогосподарських культур залежно від родючості грунту в умовах Степу України».
Науковий керівник – к.с.-г.н., доцент кафедри агрохімії Романова Т.А.

за напрямом «Агроінженерія»:

дипломом І ступеняЧорний Роман Олександрович, студент 4 курсу факультету енергетики, робототехніки та комп’ютерних технологій за наукову роботу «Підвищення ефективності роботи сільськогосподарської техніки шляхом обробки деталей імпульсним магнітним полем».
Науковий керівник – д.т.н., професор, декан факультету енергетики, цифрових та комп’ютерних технологій Кунденко М.П.

дипломом І ступеняМаймулін Ігнат Геннадійович, студент 3 курсу факультету мехатроніки та інжинірингу за наукову роботу «Дослідження коливань задньої напіврами у вертикальній площині трактора ХТЗ-242К».
Науковий керівник – к.т.н., старший викладач кафедри мехатроніки та деталей машин, заступник декана факультету мехатроніки та інжинірингу Галич І.В.

дипломом ІІІ ступеняБайдужий Владислав Вікторович, студент 3 курсу факультету мехатроніки та інжинірингу за наукову роботу «Підвищення ефективності функціонування трактора розробкою динамометричної навіски».
Науковий керівник – д.т.н., професор, завідувач кафедри мехатроніки та деталей машин Антощенков Р.В.

Адміністрація та науково-педагогічний колектив університету
щиро вітають студентів та їх наукових керівників з перемогою в конкурсі!
Бажаємо міцного здоров’я, невичерпного творчого натхнення та подальших успіхів!