Вітаємо здобувачів спеціальностей 211 Ветеринарна медицина та 212 Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза з успішним складанням ЄДКІ!

Цього навчального року здобувачі факультету ветеринарної медицини ДБТУ випускних курсів складали ЄДКІ за спеціальностями 211 Ветеринарна медицина та 212 Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза, який визначений МОН України обовʼязковим під час підсумкової атестації для подальшого отримання диплома про вищу освіту із наступним визнанням отриманої професійної кваліфікації.

Наші здобувачі складали ЄДКІ у два етапи – 9 травня (основна сесія) та 30 травня (додаткова сесія) 2024 року. За результатами іспиту серед здобувачів 211 спеціальності успішно склали 94,1%, а 212 спеціальності – 100% випускників. Отримані дані вказують на якісну підготовку здобувачів на факультеті ветеринарної медицини ДБТУ.

Бажаємо успішної та плідної професійної діяльності!