ВСЕУКРАЇНСЬКА КОНКУРСНА ПРОГРАМА “КРАЩИЙ СТУДЕНТ УКРАЇНИ – 2021”

З нагоди Міжнародного дня студента Всеукраїнська молодіжна громадська організація “Студентська республіка” з жовтня 2021 року по квітень 2022 року реалізує Всеукраїнську конкурсну програму “Кращий студент України – 2021”. Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь!

Метою програми є виявлення всебічно розвиненої студентської молоді, стимулювання підвищення рівня її суспільної активності, сприяння формуванню активної життєвої позиції студентства.

Номінації:

• Кращий студент України (комплексна характеристика)
  • Кращий студент-аналітик України
  • Кращий студент – громадський діяч України
  • Кращий студент-дизайнер України
  • Кращий студент-медійник України
  • Кращий студент-науковець України
  • Кращий студент-підприємець України
  • Кращий студент-програміст України
  • Кращий студент – профспілковий активіст України
  • Кращий студент-спортсмен України

Конкурс реалізується в наступні етапи:

• перший етап конкурсу проводиться в Державному біотехнологічному університеті (жовтень-грудень 2021 р.).
  •  другий етап – протягом листопада 2021 – квітня 2022 рр.
  • фінальний етап

Координатор мережі Студреспубліки – Олександр ЩЕРБА (044)529-13-75, (063)267-44-90 office@studrespublika.com

Дедлайн подачі CV до проходження за університетським етапом конкурсу – 15 листопада 2021 року
Координатор від Університету – Марина РОМАНАШЕНКО (096)493-70-99 m.romanashenko@gmail.com