ВИКОРИСТАННЯ ЦИФРОВИХ ІНСТРУМЕНТІВ GOOGLE В НАВЧАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ

На кафедрі фармакології та паразитології при викладанні дисципліни «Ветеринарна паразитологія» зі спеціальності 211 – Ветеринарна медицина для студентів іноземців  5 курсу 10 гр – англомовні та 9 групи застосовуються сучасні цифрові інструменти Google, а саме Jamboard–віртуальна дошка. Цей застосунок дозволяє активно студентам приймати участь в учбовому процесі, самостійно вирішувати поставлені задачі, наочно вивчати біологічні цикли розвитку паразитів із зазначенням стадій та строків розвитку. Зручно працювати із практичними ситуаціями –  реальними випадками паразитарних хвороб, в процесі розбору яких студенти самостійно проводять діагностику, враховуючи морфологічні особливості овоскопічних елементів та за допомогою викладача пов’язують їх із анамнестичними даними для проведення диференціальної діагностики та призначення лікування.