ВИЇЗНА РОБОЧА ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ФАКУЛЬТЕТІВ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ ТВАРИННИЦТВА

Відбулася робоча зустріч голови вченої ради Андрія Одарченко та в.о. ректора Руслана Тихонченко з колективами факультетів ветеринарної медицини та технологій тваринництва. В ході зустрічі із колективом були обговорені нагальні питання, що турбують працівників: комфортні умови праці, поліпшення матеріально-технічної бази кафедр, кадрове забезпечення навчального процесу тощо. Виступили професори Безуглий М.Д., Слюсаренко Д.В., Балим Ю.П., Хохлов А.М., доценти Васильєва Ю.О, Петрушко М.П. Ними були задані конструктивні питання керівництву університету на які були отримані змістовні відповіді. У ході дискусії Андрій Одарченко зазначив, що всі питання взяті на особистий контроль і будуть позитивно вирішені в найближчій термін. Також співробітникам було наголошено про перспективу посилення наукових шкіл, що є безпосереднім лицем нашого університету. Під час плідної дискусії було зазначено шляхи інтенсифікації та актуалізації напрямків наукових досліджень кафедр та впровадження їх у навчальний процес, а також відзначено перспективи поглиблення співпраці зі стейкхолдерами в навчальному процесу на факультетах.