Виїзне практичне заняття на базі приватної ветеринарної клініки «Довіра»

11 жовтня у ветеринарній клініці «Довіра», яка є базою Центру практичної підготовки здобувачів факультету ветеринарної медицини ДБТУ, відбулося виїзне практичне заняття з паразитології для студентів 4-5 курсів на основі ПЗСО та магістрантів 2 курсу на базі бакалаврату.

Здобувачі мали змогу відпрацювати метод гельмінтоовоскопії за класичним методом, завдяки якому опанували навички виявлення інвазій. За роботи з мікроскопом навчились їх диференціювати.

Проведено ознайомлення з морфологічними особливостями кліщів та комах – постійних ектопаразитів тварин.

Дякуємо керівництву клініки за надану можливість здобувати навички майбутнім фахівцям. Сподіваємося, що і надалі будемо продовжували працювати та творити!

#ДБТУ #БІОТЕХ