ВИЇЗНЕ ЗАНЯТТЯ З АКВАКУЛЬТУРИ В ХАРКІВСЬКОМУ ЗООЛОГІЧНОМУ ПАРКУ

В рамках проведення занять з аквакультури на факультеті технології тваринництва, студенти 2 курсу  відвідали Харківський зоологічний парк під керівництвом викладача кафедри прикладної біології та водних біоресурсів Бородіна Юрія Миколайовича. Заняття проведене в межах вивчення теми: «Рибоїдні птахи та ссавці». Студенти ознайомилися з видовим складом мешканців Харківського зоологічного парку, що є переважно рибоїдними видами, а також ознайомилися із способом їх життя,  поспілкувались з обслуговуючим персоналом, що безпосередньо працює з цими видами тварин та має змогу розповісти про повадки, характер та вподобання, як в їжі, так і в способах її здобування в природних умовах. Проведення практичних занять за цією формою більш інформативне та має перевагу над аудиторними заняттями, і дуже подобається студентам.