Виїзне засідання біотехнологічного гуртка

06.12.2021 року відбулося виїзне засідання біотехнологічного гуртка під керівництвом доцента кафедри біотехнологій в тваринництві Юрко Поліни Сергіївни. Студенти факультету технологій та тваринництва, які навчаються за спеціальністю 162 «Біотехнології та біоінженерія», відвідали ТОВ «Науковий центр розробок і впроваджень» Департамент мікробіологічних досліджень. Студенти не тільки мали змогу побачити сучасне лабораторне обладнання, бокси для роботи з мікроорганізмами, дізнатися про вимоги до препаратів та методи контролювання їх якості, познайомитися з необхідною документацією, а також власноруч провести контрольні змиви, ідентифікувати окремі мікроорганізми за допомогою тест-систем, а також побути справжніми співробітниками мікробіологічної лабораторії та на власному досвіді спробувати підготуватися до виконання робіт з випробувань на мікробіологічну чистоту лікарських засобів у боксі бактеріологічної безпеки. В дружній атмосфері здобувачами освіти було засвоєно важливість додержання вимог безпеки при роботі з мікроорганізмами та отримано практичні навички поводження в лабораторії. Отриманні знання будуть поглиблюватися та розширюватися студентами-біотехнологами при вивченні таких дисциплін, як «Загальна мікробіологія та вірусологія», «Сучасна технологія виробництва біопрепаратів», «Контроль якості біопрепаратів», «Системи менеджменту якості біотехнологічних підприємств».

Висловлюємо вдячність ТОВ «Науковий центр розробок і впроваджень», особливо начальнику Департаменту мікробіологічних досліджень Дунай Олені В’ячеславівні та науковому співробітнику Лук’яненко Вікторії Олексіївні, та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.