Встигни вступити до Державного біотехнологіного університету ще в цьому році!

🔥З 1 листопада є остання можливість вступити до Державного біотехнологічного університету у 2023 році!!!
Можливий вступ за МОТИВАЦІЙНИМ ЛИСТОМ‼️

Державний біотехнологічний університет запрошує вступників для здобуття освітнього ступеня БАКАЛАВРА без НМТ/ЗНО на основі 11 класів, на основі диплома молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра, фахового молодшого бакалавра  зі скороченим терміном навчання від 1року 10 місяців. На основі освітнього ступеня бакалавра, освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста, освітнього ступеня магістра без ЄВІ та ЄФВВ вступ для здобуття ОС МАГІСТР.

Також можливий вступ з дипломом бакалавра, спеціаліста або магістра на бакалаврат!!!

✅ Набір без ЗНО, НМТ, ЄВІ, ЄФВВ, а тільки за МОТИВАЦІЙНИМ ЛИСТОМ на майже 20 спеціальностей та 25 Освітніх програм

Контакти приймальної комісії:
📧 E-mail: vstup@btu.kharkiv.ua
🏛 Адреса: м.Харків, вул. Алчевських, 44, к. 108.

❤️Скористайся можливістю стати студентом Біотеху!😉