З Днем вишиванки!

Українська вишиванка – це національна святиня! Саме вишиванка символізує та несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг!

До Дня вишиванки студенти Державного біотехнологічного університету взяли участь в Національній руханці у вишиванках «Дякуємо ЗСУ».

Це свято покликане сприяти єдності та культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу. Вишита сорочка – невіддільна частина побуту, яка органічно вписується у сучасне щоденне життя.

Вітаємо з цим чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки! Бажаємо укріплення української ідентичності заради процвітання нашої України!