ЗА ІНІЦІАТИВИ АНДРІЯ ОДАРЧЕНКА ПРОВЕДЕНА ВИЇЗНА РОБОЧА НАРАДА

22 листопада 2021 року відбулась виїзна робоча нарада в.о. ректора Руслана Тихонченка та голови вченої ради Андрія Одарченка з деканами, завідуючими кафедр та працівниками Університету, які територіально знаходяться в навчальному корпусі  по вул. Мироносицька, 92. Під час наради були порушені питання щодо матеріально-технічного забезпечення кафедр, запитів на їх оновлення та модернізацію, зокрема, меблів й комп’ютерів, запитів на проведення ремонтних робіт в закріплених за кафедрами аудиторіях, а також питання щодо фінансування та виплати заробітних плат. Проведений огляд матеріально-технічної бази кафедр та деканатів дав змогу визначити першочергові завдання щодо можливостей покращення умов. Крім того, керівництвом Університету відзначено, що заплановане переміщення відповідних кафедр між корпусами відбувається за графіком, тому робота з благоустрою та ремонту аудиторій в корпусі ще триває. Особливу увагу звернули на аудиторну базу корпусу з розумінням необхідності дотримання всіх вимог для забезпечення виходу студентів на очну форму навчання на період зимової екзаменаційної сесії 2021-2022 навчального року.