ЗА ІНІЦІАТИВИ АНДРІЯ ОДАРЧЕНКА ПРОВЕДЕНІ ВИЇЗНІ РОБОЧІ НАРАДИ

9 листопада 2021 року під головуванням в.о. ректора Руслана Сергійовича Тихонченка та голови вченої ради Андрія Миколайовича Одарченка проведено робочі наради з трудовим колективом Державного біотехнологічного університету, які територіально знаходяться на базі Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва та Харківської державної зооветеринарної академії. Під час спілкування було порушено багато проблемних питань, які стосуються стану та можливостей фінансового забезпечення в Університеті, зокрема, в частині виплат заробітної плати, результатів роботи за процедурами утримання будівель та споруд Університету, особливо в опалювальному сезоні, капітального ремонту дороги перед головним корпусом академії (в частині розробки проєктної документації та оголошеного тендеру), а також обговорені можливості покращення матеріально-технічної бази кафедр й лабораторій та ін. Андрій Миколайович звернувся до завідувачів кафедр з необхідністю подання всіх проєктів щодо удосконалення існуючих лабораторій особисто з метою максимально покращення ситуації та задоволення окреслених потреб. Було акцентовано увагу на необхідності залучення коштів на модернізацію лабораторій не лише з використанням бюджетних фондів Університету, а й створення науково-технічних проєктів та розробок на засадах фінансування із зовнішніх джерел (держбюджетні проєкти, грантові угоди, комерціалізація розробок з бізнесом тощо). На нараді розглянуті та вирішені питання щодо відвідування провідних сільськогосподарських підприємств, щодо комплектації кафедр факультетів лаборантами та обслуговуючим персоналом та ін. Під час зустрічі виникало й багато особистих питань від співробітників, які будуть вирішені найближчим часом. Андрій Миколайович звернувся до колективу й наголосив про важливість налагодження відкритого діалогу з кожним співробітником та студентом Державного біотехнологічного університету, тому що лише при повній взаємодії є можливим забезпечення подальшого розвитку Університету.