ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКІСНОЇ ПІДГОТОВКИ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНИХ ВИПУСКНИКІВ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ 073 «МЕНЕДЖМЕНТ» ТА 281 «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ»

24 листопада 2021 року відбувся круглий стіл на тему: «Забезпечення якісної підготовки конкурентоспроможних випускників спеціальностей 073 «Менеджмент» та 281 «Публічне управління та адміністрування».

Ініціаторами проведення цього заходу стала кафедра менеджменту, бізнесу і адміністрування факультету менеджменту, адміністрування та права.

Учасники заходу – практичні працівники різних сфер, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, роботодавці та стейкхолдери, викладачі, здобувачі вищої освіти та випускники зібрались, щоб обмінятись ідеями щодо сьогодення та майбутнього освіти.

Зі словами привітання до присутніх звернулись декан факультету менеджменту, адміністрування та права, д.ю.н, професор Альона МОСКАЛЕНКО та завідувач кафедри менеджменту, бізнесу і адміністрування, к.е.н., доцент Олена СМІГУНОВА. Було відзначено важливість практичного досвіду та порад стейкхолдерів відносно того, яким має бути сучасний випускник для того, щоб він був затребуваним на сучасному ринку праці, якими знаннями та навичками має володіти для того, щоб працевлаштуватись, пройти швидку адаптацію та побудувати успішну професійну кар’єру.

Професійність, інформативність та перспектива – саме такими словами можна охарактеризувати подію, адже саме ці поняття знаходились в центрі всіх активностей.

Основними спікерами стали Юрій ЗАЙЦЕВ – т.в.о. генерального директора Державної установи «Інститут охорони ґрунтів України», доктор економічних наук, професор; Ніна ФІЛАТОВА – начальник управління адміністративно-організаційної роботи Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації; Світлана ГАПОТНИК – керівник ГО «Харківський обласний центр дорадництва»; Віктор НАГАЄВ– директор ГО «НЦ дидактики менеджмент-освіти»; Аліна МАКАРОВЕЦЬ– проєктний менеджер, scrum-мастер ІТ-компанії «Andersen» (Харків); Валерій ШЕНОГОЛЕЦЬ – Голова Правління ПрАТ «Готель» Харків», Віце-Президент Асоціації готелів міст України; Вадим КОВАЛЕНКО – директор готельно-ресторанного комплексу Прем‘єр Палас «Аврора» міста Харкова; Юрій ПОДОЛЬСЬКИЙ – в.о. головного інженера, начальник виробничо-технічного відділу локомотивного депо «Харків-Сортувальний» регіональної філії «Південна залізниця»; Олександр ДЯДЬКІН – заступник директора з питань ЗЕД ТОВ «Дельта Хаус Систем»; Вадим ПОЛЯХ – начальник відділу економічного розвитку, інвестицій, міжнародної співпраці, комунікацій та туризму Виконавчого комітету Роганської селищної ради, а також здобувачі вищої освіти Ліза ЗАЙЦЕВА, Марина РОМАНАШЕНКО та Олександр ІЛЬЇН.

Дуже тішить, що наш захід знаходить відгук у професійних колег. На заході були присутні викладачі кафедри менеджменту, бізнесу і адміністрування, а також завідувач кафедри публічного та приватного права, д.е.н., доцент Тетяна ДУЮНОВА.

Колектив кафедри щиро вдячний усім гостям та учасникам круглого столу за цікаві дискусії, плідну роботу та активну участь в обговореннях!