ЗАГАЛЬНОКОЛЕДЖНА КОНФЕРЕНЦІЯ У ВСП «ВОВЧАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ДЕРЖАВНОГО БІОТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ»

10 січня 2022 року в коледжі відбулася традиційна щорічна Загальноколеджна науково-практична конференція за темою «НАВЧИТИ ВЧИТИСЯ: СУЧАСНА ПАРАДИГМА ПЕДАГОГІЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ» (голова організаційного комітету – в.о. директора Микола ВИНОКУРОВ, модератор – методист Тетяна БОНДАРЄВА). В рамках пленарного засідання з вітальним словом до учасників конференції звернувся в.о. директора коледжу Микола ВИНОКУРОВ, який окреслив основні напрямки роботи. З доповідями виступили заступник директора Тетяна ЩИБРЯ («ОСВІТА, НАВЧАННЯ І УЧІННЯ – СУЧАСНЕ ТРАКТУВАННЯ ТЕРМІНІВ ТА ЇХНЯ ЗМІСТОВНА ІНТЕРПРЕТАЦІЯ В ЗАКЛАДАХ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ»), методист Тетяна БОНДАРЄВА («МЕТОДИЧНА РОБОТА В СИСТЕМІ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ»), викладачі Ольга ГОЛУБНИЧА («НАВЧАТИСЯ ВЧИТИСЯ ПРОТЯГОМ ЖИТТЯ ЯК НЕОБХІДНА УМОВА СТАНОВЛЕННЯ СУЧАСНОГО ФАХІВЦЯ»), Олександр СОРОКІН («СТУДЕНТОЦЕНТРОВАНИЙ ПІДХІД ДО ВИКЛАДАННЯ ПРОФІЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН»), Олексій ПОЛЯКОВ («ЯК НАВЧИТИСЯ ВЧИТИСЯ? СТАВТЕ ЗАПИТАННЯ»), Тетяна ЛУГОВИХ («СТУДЕНТОЦЕНТРИЗМ ЯК ОСНОВНИЙ ПРИНЦИП ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ»), Юлія ПІКАР («НАВЧАННЯ ПРОТЯГОМ ЖИТТЯ ЯК НЕОБХІДНА УМОВА СТАНОВЛЕННЯ СУЧАСНОГО ФАХІВЦЯ»),          Ганна КОНОНОВА («ЯК НАВЧИТИСЯ НАВЧАТИСЯ?»).

За результатами роботи конференції були видані сертифікати учасників, відібрані найкращі тези для участі в Обласній науково-практичній конференції між закладами фахової передвищої освіти, а також готується збірник.