Запрошуємо до участі в онлайн-турнірі

Державний біотехнологічний університет запрошує учнів шкіл та ліцеїв 10-11 класів, студентів коледжів, технікумів та училищ до участі в онлайн-турнірі «Рушійні сили соціально-економічного зростання України в сучасних умовах», що відбудеться 23-24 травня 2022 р.

Захід проводиться з метою популяризації та формування стійкого інтересу талановитої молоді до тенденцій розвитку провідних галузей України, які відіграють вагому роль в стабілізації економіки в умовах загострення військових дій на території держави, підвищення освітнього рівня, набуття світоглядних орієнтацій та зростання інтелектуального потенціалу.

Для участі в турнірі необхідно не пізніше 4 травня 2022 р. заповнити електронну форму за посиланням:

5 травня кожному учаснику на електронну адресу буде надіслано завдання та інструкцію з виконання. Проведення турніру планується у вигляді конкурсу презентацій.

Виконані роботи учасники турніру матимуть змогу завантажити на пошту вказану в завданні до 17.00 18 травня 2022 р.

Оголошення результатів23-24 травня 2022 р.

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ТУРНІРІ