Засідання науково-технічної ради факультету переробних і харчових виробництв

20 грудня 2023 року на факультеті переробних і харчових виробництв відбулось засідання науково-технічної ради.

У засіданні науково-технічної ради взяли участь проректор із наукової роботи, д.т.н, професор Валерій Михайлов, члени НТР та колективи кафедр факультету.

На засіданні заслухано остаточний звіт із науково-дослідної теми «Удосконалення технології м’ясних посічених виробів шляхом використання дієтичних добавок». Керівник теми к.т.н., доцент Максим Серік доповів про основні наукові здобутки, а також результати їх апробації та впровадження у виробництво й освітній процес.

Під час обговорення відзначили актуальність теми досліджень, а також наукову новизну та практичну цінність отриманих результатів. Звіт з НДР рекомендовано затвердити, а роботу за темою – схвалити.

Розглянуто звіт голови, професора Тетяни Головко про роботу НТР у першому півріччі 2023-2024 навчального року. Також затверджено тематику науково-дослідних робіт факультету на 2024 рік.