Засідання наукового гуртку зі здобувачами ОПП «Соціологія», присвячене відзначенню 37-ї річниці аварії на Чорнобильській АЄС

26 квітня 2023 року, у роковини Чорнобильської катастрофи, на черговому засіданні наукового гуртку «Сучасний соціолог» відбулася бесіда доктора наук з соціальних комунікацій Н.Г. Грабар із студентами 4 курсу ОПП «Соціологія» спеціальності 054 «Соціологія».

Наталя Григорівна нагадала, що процес осмислення того, що відбулося в Чорнобилі у 1986-му, триває і по нині. З 2017 року документи Національного архівного фонду, які стосуються аварії на Чорнобильській АЕС, включені до міжнародного реєстру програми ЮНЕСКО «Пам’ять світу». Чорнобильська трагедія засвідчила, що в тоталітарній державі людина, її життя і здоров’я не є пріоритетом.

Бесіда відбувалася у формі діалогу. Студенти слухали уважно, задавали запитання, а Муравльова Марія поділилися своїми враженнями від бесіди жителів зони відчуження.