ЗАСІДАННЯ РЕКТОРАТУ ДЕРЖАВНОГО БІОТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

22 листопада 2021 року проведене чергове засідання ректорату Державного біотехнологічного університету під головуванням в.о. ректора Руслана Тихонченка, голови вченої ради Університету Андрія Одарченка та т.в.о. першого проректора Валерія Михайлова. Під час засідання за порядком денним було обговорено питання щодо стану, підготовки та проведення екзаменаційно-залікових сесій у І семестрі 2021-2022 навчального року за всіма освітніми програмами та формами навчання. Декани доповіли про налагоджений зв’язок й опрацьовані механізми роботи зі студентами, про результати проведення модульного контролю із зосередженням уваги на якісних показниках, про встановлені строки проведення сесій та, зокрема, особливу увагу було приділено обговоренню питання щодо їх формату. Так, проректор з НПР Олексій Алфьоров наголосив на необхідності виходу студентів на очну форму навчання на період екзаменаційно-залікової сесії. Під час обговорення в.о. ректора Руслан Тихонченко підтримав дану пропозицію, відзначив про можливості посилення протиепідемічних заходів в регіоні на цей період та забезпечення готовності до формату онлайн (з використанням існуючих дистанційних платформ). За результатами обговорення також акцентовано увагу на питаннях контролю за дотриманням всіх вимог освітнього процесу на період сесії. Обговорено питання щодо стану, підготовки та проведення захистів кваліфікаційних робіт за ІІ рівнем вищої освіти. Деканами представлені заплановані строки проведення захистів, представлено інформацію також й у розрізі спеціальностей та кількості студентів, наведено дані про призначених голів ЕК, надано результати співпраці керівників зі студентами через постійне проведення індивідуальних консультацій в форматі онлайн, а також за рішенням ректорату визначено необхідність проведення передзахистів й всіх процедур дотримання вимог академічної доброчесності для забезпечення високого рівня захистів магістерських робіт. Одним з питань за порядком денним розглянуто результати конкурсу на розробку символіки Університету. З представлених робіт обрано кращий макет гербу та обговорено напрями його подальшого доопрацювання до затвердження вченою радою Університету. Також було розглянуто та затверджено розроблені форми документів про вищу освіту. Останнє питання стосувалось стану погашення заборгованості по контрактам за навчання та за проживання в гуртожитках. Всі декани доповіли про існуючі результати та вжиті заходи для покращення показників, а також про особливості формування в Університеті єдиної автоматизованої системи управління для забезпечення щомісячного опрацювання й активізації роботи з погашення заборгованостей. За всіма обговореними питаннями прийняті відповідні рішення та, загалом, визначено проведену роботу задовільною.