ЗУСТРІЧ ІЗ СПОРТСМЕНАМИ ДЕРЖАВНОГО БІОТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

8 грудня 2021 року  в.о. ректора університету Руслан Тихонченко та голова вченої ради Андрій Одарченко зустрілись зі спортивною елітою Державного біотехнологічного університету на чолі з завідувачем кафедри фізичного виховання та спорту Леонідом Гринем, Заслуженим працівником фізичної культури і спорту, Заслуженим тренером України.
Результати наших спортсменів вражаючі! Сьогодні на зустрічі були присутні сумоїсти Олешко Максим (майстер спорту міжнародного класу, призер чемпіонату світу, багаторазовий переможець та призер чемпіонату Європи, володар Кубку Європи) та Караченко Дімітрій (майстер спорту міжнародного класу багаторазовий чемпіон Європи та України). Легку атлетику представила Бутенко Ірина  (майстер спорту України,  чемпіонка України, член збірної команди держави). Найбільш титулованим кік-боксером університету є Авсентьєнко Владислав (майстер спорту міжнародного класу, чемпіон світу, неодноразовий чемпіон України). Значні досягнення були представлені з греко-римської боротьби нашими студентами: Новіковим Семеном (майстер спорту міжнародного класу, дворазовий чемпіон світу, чемпіон  та призер Європи), Вишневецьким Михайлом (майстер спорту міжнародного класу, неодноразовий призер Європи, чемпіон України), Куліком Андрієм (майстер спорту міжнародного класу, неодноразовий призер чемпіонату Європи, чемпіон України), Фільчаковим Ярославом (майстер спорту міжнародного класу, дворазовий чемпіон Європи, володар Кубку світу, багаторазовий чемпіон України) та Тімченком Дімітрієм (Заслужений майстер спорту, призер чемпіонату Європи, світу та Європейських ігор, учасник Олімпійських ігор – Ріо 2016). Під час заходу презентовано здобутки регбійної команди «ТЕХАС», більш докладно було подано інформацію про історію створення, проблеми сьогодення та перспективи та можливості розвитку в університеті. Крім того на зустрічі сьогодні були присутні відповідальні за підготовку університетських команд інших видів спорту, які територіально наразі знаходяться на базі ХНТУСГ, ХНАУ ім. В.В. Докучаєва, ХДЗВА та ХДУХТ.
Обрано декілька пріоритетних напрямів в спортивній сфері університету, зокрема, й боротьба, регбі та футбол, для опрацювання першочергових стратегій забезпечення підтримки їх розвитку на всіх рівнях та одразу були обговорені окремі нагальні потреби з метою їх вирішення вже найближчим часом. Всі присутні сьогодні погодились з ідеєю, що  спортивне життя студентів Державного біотехнологічного університету має займати одне з перших місць у виховній роботі, тому посилення спортивного виховання та культури має бути в пріоритетах розвитку університету, загалом.