Зустріч колективу ДБТУ

Захід у нашому університеті став справжнім острівцем світлих емоцій посеред щоденних викликів, які всі ми переживаємо. Життя в Харкові зараз – це постійний стрес, обстріли, відчуття тривоги, які ні на мить не відпускають. Проте, у стінах рідного університету вдалося хоча б на трохи забути про це.

На зустрічі ми разом сміялися, співали, сумували, спілкувалися, ділилися моментами радості, і ці короткі миті принесли щось дуже важливе – внутрішнє полегшення. Коли навколо так багато важких новин, такі прості речі – як щира усмішка чи дружня розмова набувають особливого значення. І, можливо, саме ці моменти підтримують нас, дарують відчуття, що ми не просто виживаємо, а й живемо, творимо, підтримуємо один одного.

Як би складно не було, ми продовжуємо бути разом, працювати, навчати та навчатися і знаходити приводи для радості навіть у цей непростий час. Ми є підтримкою один для одного, так і має бути завжди.

#ДБТУ  #БІОТЕХ