ЗУСТРІЧ З ВИПУСКНИКАМИ ХАРКІВСЬКОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ ДЕРЖАВНОГО БІОТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

22 листопада 2021 року на базі Харківського фахового коледжу харчової промисловості Державного біотехнологічного університету відбулася зустріч представників випускових кафедр факультету переробної та харчової промисловості, спеціальності 181 «Харчові технології», з випускниками коледжу спеціальності 181 «Харчові технології». Під час зустрічі студенти коледжу отримали відповіді на питання стосовно продовження навчання за ступенем вищої освіти “бакалавр” у Державному біотехнологічному університеті, умов вступу та навчання. Було представлено всі освітні програми спеціальності 181 «Харчові технології» , розкрито їх особливості та переваги. Зустріч пройшла у теплих та доброзичливих умовах.