Перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з агрономії

23 травня 2024 р. на базі Вінницького НАУ відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Агрономія”.

Факультет агрономії та захисту рослин представляв здобувач першого(бакалаврського) рівня вищої освіти четвертого року навчання Колесник Максим Сергійович з доповіддю на тему: «Вивчення вихідного матеріалу соняшнику за ознакою життєздатності пилку», науковий керівник доктор філософії з агрономії, асистент кафедри генетики, селекції та насінництва Чуйко Дмитро Вікторович.

За результатами конкурсу Колесник Максим Сергійович нагороджений дипломом ІІІ ступеня. Щиро вітаємо здобувача та його наукового керівника з нагородою. Бажаємо подальших наукових досягнень та мирного неба над Україною!

Щиросердечно дякуємо організаторам конкурсу, керівництву та всьому колективу Вінницького НАУ, членам оргкомітету та журі за високий професіоналізм при організації та проведенні Конкурсу!
Так тримати!