Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»

22 квітня 2024 року, у Міжнародний День Землі, на кафедрі зоології, ентомології, фітопатології, інтегрованого захисту і карантину рослин ім. Б.М. Литвинова факультету агрономії та захисту рослин Державного біотехнологічного університету було проведено відкриту лекцію на тему «Біологічний захист рослин у теплицях” від фахівця з біотехнологій компанії “БіоЗахист” (м. Дніпро) Андрія Дохторука.

Участь у заході взяли понад 75 студентів та аспірантів спеціальностей 201 «Агрономія», 202 «Захист і карантин рослин», 203 «Садівництво, плодоовочівництво та виноградарство» а також викладачі факультету та фахівці із виробництва. Тема лекції є надзвичайно актуальною і викликала жваве обговорення слухачів та багато запитань до лектора.

Дякуємо пану Андрію за приділений час, надзвичайно цікавий матеріал та особистий внесок у побудову екологічно орієнованого захисту рослин у нашій країні!