Відкрита лекція лекція на тему «Теплично-лісорозсадницькі комплекси»

22 квітня 2024 року к.с.-г.н., доцент кафедри лісових культур, меліорацій та садово-паркового господарства Діденко Максим Михайлович провів відкриту лекцію на тему «Теплично-лісорозсадницькі комплекси»для здобувачів спеціальності 205 «Лісове господарство» та 206 «Садово-паркове господарство» факультету лісового господарства деревообровлювальних технологій та землевпорядкування, а також для всіх бажаючих прийняти участь в обговорені лекції.

В процесі проведення лекції розкрито питання організація теплично-лісорозсадницьких комплексів, їх струкури та видів садивного матеріалу, що вирощуються в умовах закритого та відкритого ґрунту.

Присутні на лекції представники: Українського ордена “Знак Пошани”. Науково-дослідний інститут лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г.М. Висоцького: д-р. с.-г. наук, професор, академік Лісівничої академії наук України, головний науковий співробітник Мєшкова В.Л., д-р. с.-г. наук, старший науковий співробітник, член-кореспондент ЛАН України, завідувач лабораторії лісового ґрунтознавства Распопіна С.П.

Співробітники кафедри лісових культур, меліорацій та садово-паркового господарства: зав. кафедри, к.с.-г.н., доц. Біла Ю.М., к.с.-г.н., доц. Назаренко В.В., к.с.-г.н., доц. Познякова С.І., к.с.-г.н., доц. Величко О.Б., к.с.-г.н., доц. Булат А.Г., к.с.-г.н. Швиденко І.М., старші викладачі: Гармаш А.В. та Кравченко Л.І. Співробітники кафедри деревооброблювальних технологій та системотехніки лісового комплексу: д-р.т. наук, доц. Шевченко С.А., к.т. наук, доц. Войтов А.В., старш. викладач Тупчій О.М. Співробітник кафедри управління земельними ресурсами, геодезії та кадастру, к. держ. упр., доц. Макєєва Л.М.

В обговорені лекції прийняли участь співробітники кафедри: зав. кафедрою лісових культур, меліорацій та садово-паркового господарства, к.с.-г.н., доцент Біла Ю.М. та к.с.-г.н., доцент Назаренко В.В., відзначивши структурованість викладеного лекційного матеріалу та важливість його використання у навчальній роботі та практичній діяльності майбутніх фахівців галузі лісового та садово-паркового господарства.