ІІ Інтернет-конференція школярів та студентів «Сучасні досягнення біотехнології, молекулярної біології та водних біоресурсів»

12 квітня 2024 року на кафедрі біотехнології, молекулярної біології та водних біоресурсів пройшла ІІ Інтернет-конференції школярів та студентів «Сучасні досягнення біотехнології, молекулярної біології та водних біоресурсів», основними завданнями якої є обмін знаннями, думками та досвідом між учасниками, обговорення актуальних питань сучасної науки та промисловості, популяризація науки серед учнів та студентів, ознайомлення учнів старших класів із можливостями вищої освіти за спеціальностями «Біотехнології та біоінженерія» та «Водні біоресурси» у Державному біотехнологічному університеті.
У роботі конференції прийняли участь учні та учениці шкіл м.Харкова, Харківської та Полтавської областей, які представили цікаві доповіді на різноманітні теми з природничих наук, серед яких контроль якості продуктів харчування за допомогою сучасних методів, біоіндикація забруднення ґрунтів, сучасні методи пошуку нових протизапальних засобів, альтернативні види палива тощо.
Майбутні абітурієнти мали змогу дізнатися більше про студентське життя. Студентки кафедри біотехнології розказали учасникам про різні аспекти своєї діяльності, як от міжнародна академічна мобільність та волонтерські ініціативи студентського самоврядування факультету біотехнологій.
Дякуємо всім учасникам та бажаємо успіхів у подальшому навчанні!