Відкрита лекція на тему «Проблеми захисту лісу в Україні та шляхи вирішення»

03 травня 2024 року на кафедрі зоології, ентомології, фітопатології, інтегрованого захисту і карантину рослин ім. Б.М. Литвинова факультету агрономії та захисту рослин Державного біотехнологічного університету було проведено відкриту лекцію на тему «Проблеми захисту лісу в Україні та шляхи вирішення» від доктора сільськогосподарських наук, професора, академіка Лісівничої академії наук України, головний науковий співробітник відділу ентомології, фітопатології та фізіології УкрНДІЛГА ім. Г.М. Висоцького Валентини Львівни Мєшкової.
Участь у заході взяли понад 60 студентів та аспірантів спеціальностей 202, 205 та 206, а також викладачі факультету та фахівці із виробництва. Тема лекції є надзвичайно актуальною для сільського господарства України і викликала жваве обговорення слухачів та багато запитань до лектора.

Дякуємо Валентині Львівні за приділений час, надзвичайно цікавий матеріал та особистий внесок у побудову сучасного захисту рослин у нашій країні!