Гостьова лекція  “Репродуктивні біотехнології в тваринництві”

4 грудня  2023 року для студентів факультету біотехнологій ДБТУ було прочитано  гостьову лекцію  “Репродуктивні біотехнології в тваринництві” . Лектор – д с/г  наук, професор, академік НААНУ перший заступник директора з наукової роботи Інституту розведення та генетики тварин ім. М.В. Зубця НААНУ Світлана Ковтун.

Провідний науковець в галузі біотехнології відтворення тварин розповіла про історію створення та основні сучасні наукові напрями роботи Інституту розведення та генетики тварин ім. М.В. Зубця НААНУ. Світлана Іванівна охарактеризувала сучасний стан та перспективи трансплантації ембріонів сільськогосподарських тварин в Україні. Питання викликало зацікавленість, відбулася дискусія, було задано значну кількість запитань студентами та викладачами.

Дякуємо Світлані Іванівні за цікаву доповідь, приділений час та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.