Лекція «Сучасні біотехнології виготовлення ветеринарних препаратів» для студентів спеціальності 162 Біотехнології та біоінженерія

04.07.2022 року в межах навчальної практики здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 162 Біотехнології та біоінженерія відбулася лекція Музики Дениса Васильовича, доктора ветеринарних наук, завідувача відділу вивчення хвороб птиці Національного наукового центру «Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини» за темою «Сучасні біотехнології виготовлення ветеринарних препаратів».

На прикладі вірусу грипу Денис Васильович розповів про шляхи розповсюдження збудників захворювань птиці, роль дикої та синантропної птиці у циркуляції вірусів, принципи розробки діагностичних наборів та засобів профілактики.

Студенти дізналися про важливість використання сучасних методів та підходів у біотехнології. Розглянуті питання викликали жвавий інтерес студентів та викладачів.

Дякуємо Денису Васильовичу за цікаву доповідь, приділений час та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.