Навчатися цікаво! Інтерактивна гра з біотехнології

Студенти-біотехнологи прийняли участь у нестандартному заході, проведеному в рамках співробітництва з Рейн-Ваальським університетом прикладних наук, – Віртуальна квест-кімната (Escape Room). Команди студентів отримали завдання, яке потребувало знань мікробіології, біотехнології та біоінформатики, виконати його, щоб якомога швидше вибратися з кімнати. Команди включали як українських, так і іноземних студентів, які вивчають біотехнології. Метою гри було попрактикувати навички роботи у команді, спілкування англійською мовою та, звичайно, застосувати здобуті знання.
«Дуже цікава гра) Спочатку було не зрозуміло що саме робити, тому попросили допомоги організаторів, нам пояснили, далі перейшли на потрібний сайт і вже почали роботу. Завдання було взяти шматочок коду виділеної бактерії і знайти цю бактерію у пошуку, після цього дослідити яка комбінація найбільш підходить для ґрунту. Нестандартний підхід, командна робота, спілкування, таке залишається у пам’яті.» – Ганна, 2-курс (бакалаврат).
«Мені дуже сподобалася гра. Сподобалося те що вона була зроблена не на одній платформі, а на кількох. Дизайн платформи для введення відповідей був лаконічний і легко можна було розібратися куди і що. Сподобалася взаємодія зі студентами інших країн. Моїй групі пощастило найбільше і у нас було аж 2 студенти з Німеччини.». – Юлія, 1-курс (магістратура).