Обговорення ОПП та ОНП

На факультеті біотехнології відбулося чергове обговорення ОПП за профилем факультету, а саме ОПП “Кінологія”, “Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва”, “Кіноспортивна індустрія та іпологія”  за спеціальністю 204 “Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва”, ОПП “Біотехнологія” за спеціальністю 162 “Біотехнологія та біоінженерія”. На зустрічі були присутні гаранти ОПП та ОНП та представники виробничого сектору для спільного обговорення актуальних питань у сфері освіти та професійної підготовки фахівців.

Під час обговорення учасники проаналізували сучасні виклики в галузі біотехнології, виробництва та переробки продукції тваринництва та можливості вдосконалення навчальних програм відповідно до потреб ринку праці. Було також розглянуто питання впровадження новітніх технологій у навчальний процес, що дозволить студентам здобувати передові знання та навички.

Особливу увагу було приділено питанню співпраці з провідними підприємствами галузі для підвищення рівня практичної підготовки студентів. Представники індустрії відзначили важливість інтеграції практичних занять у виробничих умовах, що сприятиме кращій адаптації випускників до сучасних вимог роботодавців.

На завершення, учасники погодилися продовжити роботу над оновленням освітньо-професійних програм, враховуючи побажання роботодавців і студентів, з метою забезпечення високої якості освіти та конкурентоспроможності випускників на ринку праці.

Ця подія стала черговим кроком у напрямку підвищення якості підготовки майбутніх фахівців у галузі біотехнологій і переробки продукції тваринництва.