Студентська Практика

В четвер 6-го липня 2022 року о 10.00 годині у рамках студентської Практики відбулась он-лайн зустріч студентів з кандидатом технічних наук, доцентом, доцентом кафедри біотехнології, біофізики та аналітичної хімії Національного технічного університету «Харківського політехнічного інституту» Бєлінською Аною Павлівною на платформі Google Meet.

Тема виступу: «Енергетики та алкогольні депресанти».

Анна Павлівна розповіла студентам про основні види енергетичних напоїв; про види психостимуляторів та їхню дію на організм людини; про дію таурину на організм людини; про різновиди адаптогенів та їх дію на організм людини; про дію глюкуронолактона та вугільної кислоти; про токсичну дію етилового спирту на організм людини; про сумісну дію етанолу та кофеїну на організм людини.

Лекція викликала інтерес; мала місце дискусія.