Захист кваліфікаційних робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 162  «Біотехнології та біоінженерія».

24.06.2024 року на кафедрі біотехнології, молекулярної біоології та водних біоресурсів факультету біотехнологій Державного біотехнологічного університету відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 162  «Біотехнології та біоінженерія». До захисту було допущено здобувачів, які успішно виконали навчальний план підготовки бакалаврів на факультеті біотехнологій та підготували випускну кваліфікаційну роботу. Всі роботи виконані на досить високому рівні. Щиро вітаємо випускників та бажаємо подальших життєвих успіхів.