Закордонне стажування викладачів факультету у вересні (м. Люблін)

У вересні 2022 року викладачі факультету біотехнологій, а саме завідувач кафедри генетики, розведення та селекційних технологій в тваринництві Шевченко О.Б., завідувач кафедри технології переробки та якості продукції тваринництва Лисенко Г.Л., старший викладач кафедри технології переробки та якості продукції тваринництва Гейда Ірина Михайлівна, старший викладач кафедри генетики, розведення та селекційних технологій в тваринництві Федяєва А.С., пройшли міжнародне підвищення кваліфікації для освітян на тему: «Академічна доброчесність при підготовці магістрів та здобувачів доктора філософії (PhD) в країнах Європейського союзу та Україні», м. Люблін.

Знання які отримані під час проходження підвищення кваліфікації будуть впроваджуватися у навчальний процес під час підготовки магістрів та здобувачів доктора філософії (PhD) нашого університету.