Міжнародна мобільність

Міжнародна мобільність – це один з найважливіших факторів, що сприяє інтернаціоналізації вищої освіти та дозволяє викладачам підвищити кваліфікацію, обмінятися досвідом і знаннями, ознайомитися з новітніми освітніми методиками та технологіями. Саме з цією метою у період з 1 по 12 липня 2024 року відбулося стажування канд. екон. наук, доцента кафедри глобальної економіки Юлії ПАЩЕНКО.
Захід проведено в рамках програми Erasmus+ «Staff Mobility For Teaching» на базі Рейн-Ваальського університету прикладних наук м. Клеве, Німеччина. В межах програми стажування з метою обміну досвідом викладачі Державного біотехнологічного університету провели гостьові лекції для студентів та співробітників Рейн-Ваальського університету, відвідали заняття провідних професорів Університету Natalie Laibach, Tobias Wünscher, Matthias Kleinke, Frank Platte, прийняли участь у зустрічах з деканами факультетів суспільства та економіки і науки про життя та віце-президентом Університету. Учасники стажування мали можливість відвідати лабораторії HSRW, а саме: контролю здоров’я (Life Sciences Faculty), контролю безпеки харчових продуктів (Food Lab), теплицю (Greenhouse), Оранжереєю університету (Tropcial Greenhouse) та ін.
Це був дуже цікавий досвід, що дозволив поспілкуватися із викладачами та студентами Рейн-Ваальського університету прикладних наук; презентувати Державний біотехнологічний університет; обговорити можливості розширення міжнародного партнерства та зв’язків між університетами, розробки спільних наукових проектів, організації спільних наукових конференцій та публікацій тощо.